1,150.00ден

Корпа мала 1

Подарокот сордржи:

  • Дрвена кутија
  • Чоколадо и бомбони од Европа
  • Мало вино од Тиквеш
  • Цвеќе во керамичка саксија АЛОЕ

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.