1,350.00ден

Романтичен подарок

Подарокот се состои од:

  • Рачно изработена од пресуван картон и внатрешно облозена со бела хартија, плишана црвена коцкаста кутија со 3 рози. Кутијата е цврста и може повторно да се користи
  • 3 Рози
  • Вино Александрија Тиквеш 200ml
  • Чоколадни бомбони FERRERO ROCHER или Lindt Lindor

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.