1,700.00ден

Сина кутија со вино, цвеќе и чоколадо

– Сина плишена кутија рачно изработена
– Сино вино PASIONBLUE
– Три бели рози
– Чоколадни бомбони FERRERO ROCHER или Lindt Lindor
– Декорација


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.