400.00ден

Шолја – розова

Шолјата е порцеланска со силиконски капак и држач силиконски.

Продуктот е спакуван во кутија.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.