1,000.00ден10,000.00ден

Aromatic Beauty Institute

Салонот за убавина „Aromatic beauty Institute”е салон во кој се користат високо квалитетните производи.

 Во салонот се нудат третмани за лице и тело осмислени за секој клиент индивидуално препорачани од обучен терапевт.

Третманите за лице и тело се прават за секој клиент посебно,при што вашиот терапевт за убавина се запознава со вашата кожа и ви препорачува што за вас е најдобро во салонот и дома со што со сигурност ќе ги добиете најдобрите резултати за вашата убавина: 

– Лице кое зрачи со убавина 

– Потенко и поцврсто тело 

– Совршено отстранување на влакна  

За понудата за биде целосна,  салонот нуди се за нокти,педикир,депилација,надградба на свилени трепки како и квалитетна козметичка линија која нуди трајни решенија кои не им штетат на вашите нокти и кожа. Во салонот исто така се нудат и третмани и за мажи. 

Козметиката која се користи за третмани е без генетска модификација, без парабен, без хемиски филтери и со мириси кои се компатибилни на кожата, па така вашата кожа може да се негува од најдобрите и најактивните состојки кои можат да се пронајдат во растенијата. Затоа нашиот салон нуди уникатна комбинација на третмани во салонот и целосна козметичка линија која ќе ви помогне да се негувате и сето тоа на целосно природна основа.

https://www.facebook.com/Aromatic-Beauty-Institute-503925876416628/?fref=ts

 

Clear

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25
SKU: N/A

Вредносниот ваучер е со времетраење од 6 месеци.

За да се искористи ваушерот треба претходно да се најави и резервира термин во Aromatic Beauty Institute.

Закажете го вашиот термин на броевите: 072691743 и 026163886.

Ваучер за жена

Вредносен ваучер од 2000 ден., Вредносен ваучер од 3000 ден., Вредносен ваучер од 5000 ден., Вредносен ваучер од 10000 ден., Вредносен ваучер од 1000 ден.

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.