990.00ден

Day&Night Way Of Life – Eau de Parfum 100 ml.

Бренд: JFenzi

  • Доминантна нота: Карамел
  • Главни ноти: Љубичица, Бергамот, Портокал
  • Средни ноти: Перуника,Кафе,Круша,Роза,Цвет од портокал
  • Основни ноти: Пачули, Ванила, Карамел

Мириса слично на Dolce&Gabbana “The Only One”

Out of stock


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25
  • Годишно време:
  • Дневен/Ноќен: Ноќен

Прекрасна композиција за насмеани жени, полни со самодоверба кои се подготвени за секаков вид на предизвик. Во преден план е љубичицата, која заедно со портокалот и бергамотот создава една свежа и сочна комбинација. Во срцето на композицијата се наоѓа кафето кое перфектносе вклопува со цветните и овошните ароми, додека пак нотите ванила, карамела и пачули ја комплетираат оваа слатка и деликатна композиција.

 

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.