990.00ден

Good Life – Eau de Parfum 100 ml.

Бренд: JFenzi

  • Доминантна нота: Какао
  • Главни ноти: Бадем, Кафе
  • Средни ноти: Арапски јасмин, Тубероза
  • Основни ноти: Тонка зрна, Какао

Мириса слично на Carolina Herrera “Good Girl”


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/podarok.mk/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25
  • Годишно време: Есенски
  • Дневен/Ноќен: Ноќен

Екстремно сензуална комбинација од ноти кои формираат композиција блиска до телото. Мешавината од тонка зрна, какао и кафе ја прави оваа фасцинантна креација да биде симбол на софистицираност и елеганција, додека жените кои го носат овој мирис на себе, зрачат со самодоверба и гордост. Јасминот и туберозата перфектно се вклопуваат во целината, додавајќи свежина и смирувачки ноти.

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.